Vozidlá

Autá

V našom vozovom parku sa nachádzajú nové moderné vozidlá Renault Clio V, ktoré sú poháňané benzínovým motorom.

Každé z áut je vybavené sadou pedálov a spätných zrkadiel, ktoré umožňujú inštruktorom zasiahnuť do chodu vozidla v prípade potreby.

Pedále sú ideálne rozložené, takže nebudete mať problém ani s veľkou, ani s malou nohou. Samozrejmosť je aj posilňovač riadenia, vďaka ktorému môžte pohodlne otáčať volantom aj počas státia a klimatizácia.

 

Motorky

Autoškola M s.r.o Bratislava - Honda

Sme si istí, že naše motorky vás potešia a splnia vaše očakávania. Pre začiatočníkov máme pripravenú motorku skupiny A1 Honda CBF 125. Ideálna mašina, aj keď ste na motorke po prvýkrát.

Máme ponuku aj pre tých, ktorým nestačí vozenie sa na skútri, ale ešte nemajú vek na to, aby si spravili skupinu A. Medzi naše kurzy sme zaradili aj skupinu A2. Skupina motoriek s výkonom do 35kW je u nás zastúpená modelom tohto skvelého kúsku – Honda CB 500 F. O túto skupinu sa môžte uchádzať od veku 18 rokov.

Záujemci o vodičské oprávenie skupiny A nájdu v našej garáži Hondu CB 600 F Hornet (na obrázku). Skúsenejším asi netreba predstavovať tento skvelý kúsok od Hondy. Kvapalinou chladený štvortaktný radový štvorvalec s maximálnym výkonom 75 kW (102 k) riadne otestuje záujemcov o vodičské oprávnenie na tzv. „veľké“ motocykle.

 

 

Prívesné vozíky

Pre vodičský kurz na skupinu BE má naša autoškola k dispozícii jazdnú súpravu presahujúcu 4250kg. Pozostáva z nového Renault Master a prívesného vozíka Agados VZ26.